Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

 

O NÁS

Zakládáme si na kvalitně odvedené práci a dodávaných služeb. Rosteme každým rokem a necháváme se inspirovat dobou, v které žijeme.

Jsme česká společnost LIOMSA Group s.r.o., která byla založena počátkem roku 2012. Firma má za sebou dlouhou historii v několika odvětvích. Prvopočátkem našeho podnikání bylo v oboru lesnictví a těžba dřeva. Ne jedné domácnosti jsme na zakázku vytvořili fošny, trámy, novou postel nebo vestavěnou skříň na míru.

Jelikož máme s našimi klienty velmi úzké vztahy, rozšířili jsme naše služby o solární fotovoltaické elektrárny -fotovoltaické panely na střechu, které jsou v dnešní době, pro každou domácnost a komerční objekt důležitou součástí, k úspoře za energie.

V návaznosti na tento obor jsme začali podnikat v oboru stavební práce. Zaměřili jsme se na rekonstrukce bytů a stavby rodinných a bytových domů. Stavby gabionových plotů byli základem každého rodinného domu a její chloubou.

Naše dlouholeté zkušenosti a profesionální tým pracovníků Vám pomůže při výběru a výstavby fotovoltaické elektrárny a stavebních prací. Naše reference mluví za vše.
Náš zákazník, Náš pán!
Společnost má sídlo v Praze a skladové prostory v okolí Liberce a Jablonce nad Nisou.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.